Адвокат у Києві з кримінальних справ

Роман Ванджурак

Це досвід, здобутий за роки навчання й практичної роботи

Запитання адвокату

Тільки по кримінальних справах. З іншими питаннями сюди

Відповіді адвоката

18.06.2018 Володимир
Доброго дня, шановні! Я Володимир! Питання перше. Чи може сьогодні слідчий призначити експертизу самостійно по старому КПК (без звернення до слідчого судді), якщо кримінальне провадження зареєстровано в ЄРДР в серпні 2015 року? Експертиза повинна встановити розмір істотної шкоди ст. 367 ККУ. Питання друге. Чи потрібна взагалі експертиза, якщо за ці 3 роки відбулися 5 судів (цивільних) і розмір шкоди чітко встановлений як по датам так і по кожній сумі в розмірі 160 т. грн.?
На сьогодні слідчий вже не може призначити експертизу без ухвали суду. Щодо визначення шкоди, потрібно призначати експертизу, оскільки доказом для кримінального провадження можуть бути лишень рішення суду в цивільній справі, які набрали законної сили. Якщо такого рішення немає, то потрібно призначати експертизу.
13.06.2018 Ірина
Доброго дня!!!! В мене таке питання я можу у колишнього чоловіка забрати машину як що я власник
Так, можете, шляхом, витребування майна з незаконного володіння.
11.06.2018 Світлана
Скажіть куда звертатися з таким питанням ,що в Чернівецькому Сізо коїться безпорядок,ув'я знаних жорстоко б'ють знущаються навіть убивають,скажіть куда звертатися і яка на них є управа?
Пишіть скаргу на ім'я Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8).
29.05.2018 Вікторія
Підскажіть будь ласка, як мені розвестися з засудженим чоловіком, якщо ми разом не проживали, майна спільного немає, дітей також. Розписались у вязниці, скоіла дурницю, жалкую. Розвод можна оформити через Закс, чі суд?
Він може посвідчити заяву начальником колонії й направити поштою дану заяву до відповідного РАГСу.
29.05.2018 ulichka
Роман,пiдкажiть будь ласка:Мiй хлопець знаходиться в мicцях позбавлення волi,на данний момент одружений,дружина проти розлучення,може вiн дати менi доручення для подачi заяви на розвiд вiд його Iменi?В мене е його паспорт.Кули це потpiбно звертатися I,що для цього потрiбно?в нього е з дружиною спiльна донька 4 роки,майно роздiляти не хоче.
Доброго дня. Так, може дати вам довіреність. Далі Вам, як представнику, потрібно звернутися від імені хлопця до суду за місцем реєстрації його дружини.
Сторінки: <<   <   1   2   3   4   5   >   >>  

© 2016 RomanV