Адвокат у Києві з кримінальних справ

Роман Ванджурак

Це досвід, здобутий за роки навчання й практичної роботи

Запитання адвокату

Тільки по кримінальних справах. З іншими питаннями сюди

Відповіді адвоката

09.09.2020 Мирослава
Був такий випадок у магазині. Моя подруга набрала певну кількість продуктів одну части оплатила а другу ні її затримали охрана викликали поліцію склали акт, магазин написав заяву до якої додав суму збитків 340 грн. Та відео з камер., та ще одну заяву за попередній раз сума збитків 414грн та відео з камери. На допиті у слідчого вона додала довідку про вагітність та чек що вона оплатила суму збитків і листок у якому магазин указав що претензій не має. Який вирок чикати суду. Що суд може присудити.
Якщо магазин вказав, що претензій не має, то варто б було укласти угоду про примирення й закрити справу до суду.
15.06.2020 Світлана
Доброго дня, пане адвокате. Прошу Вашої консультації. 27.05.2020, мою доньку побила адміністратор магазину, в якому вона працює. Донька, вирвавшись, вдарила у відповідь. Ми зверталися у Волочиський відділ поліції, хотіли написати заяву про побиття. У нас неприйняли заяви, але після допиту і донька і адміністратор, написали заяви, що немають притензій одне до одного. У нас є записи про непристойну поведінку і тиск по відношенню до мене і моєї доньки. Найгірше те, що у доньки був стус мозку і всеодно нам не дали написати заяви. А тепер ще дериктора магазину, у якому працює моя донька, хочуть звільнити її по статті, і звільняють працівників, які не хочуть писати наклепів на неї. Порадьте до кого звернутися, і що робити.
Доброго дня. Щодо побиття, то вже важко щось зробити, якщо дочка написала про відсутність претензій. А щодо звільнення, то можна оскаржувати незаконне звільнення після того, як таке звільнення відбудеться. Наперед не вийде. Дочекайтеся закінчення ситуації й тоді дійте по факту. Якщо потрібна буде допомога, звертайтесь.
15.06.2020 ivanickavika@gmail.com
Доброго дня!В мене така історія!Коли бабуся була присмерті ,вона не могла написать заповіт,і дідусь виписав своїх онучок , і приписав їх в той будинок в якій бабуся вважалася власницею і хотіла передати онучкам. Він вважав ,що будинок автоматом перейде онучкам без заповіта!Після смерті бабусі,її дві дочки написали відмову від спадщини, та будинок лишився на чоловікові бабусі! Онучкам сказали, що будинок їм перейде тільки через суд або смерть дідуся! Коли, дідусь помер то старша дочка хитрими діями ,обдурила свою сестру( а сестра є інвалідом дитинства, та слабочуююча людина), вона є мати онучок ,яким дідусь з бабусею хотіли залишити будинок!Обдурила тим що сказала що слабочуюча отримує будинок, а вийшло так що вона підписала відказ від нього,а сестрі він автоматом перейшов!!! Тепер вона з своїм сином,погрожують онучкам (це донькам мами інваліда). Тим ,що випишуть їх без їхнього згоди,підроблять документи що вони не приписані там,вимагають щоб дівчата виписались і їм якись процент припаде! А сама тітка ,яка хоче виписати їх з будинку алкоголічка,хоче заплатити по її словам великі кредити, а син її раніше сидівший помагає її ,хоче легких грошей,щоб і матір обдурити!!!Питання в тому ,чи є шанс відбороти будинок онучкам ,вони часто виїдають закордон працюють . Чи є шанс щось зробити їм?бо будинок перейшов тітці, і вона готова продати його, і йти на якісь авантюри. Тільки дівчата там приписані...Підскажіть будь-ласка!!!Не хочеться,щоб будинок дістався донці алкашці,яка продасть за копійки або проп‘є! В той момент ,коли її батки построїли будинок два поверхи і там живуть її сини, а в рідної сестри інваліда та її доньок хоче забрати...
Тільки якщо внучки усунуть через суд тітку від права на спадкування. Інакше, дочка має першочергове право на спадкування.
06.05.2020 Оксана
Чи зобов'язаний слідчий показати мені протокол ДТП в якому потерпів мій чоловік
Не зобов'язаний. До закінчення досудового розслідування слідчий має право в цілях ефективного розслідування не розголошувати матеріали слідства.
15.04.2020 Олександр
Добрый день у сестры муж в ноябре с кредитной карты ( сестры) закрыл кредиты 100000грн обещал гасить но они разьехались и он сообщил что платить не будет . они еще не разведены. У НИХ ЕСТЬ ДОЧ ЖИВЕТ С СЕСТРОЙ долг растет 4 месяца 12000грн она работает. ПОМОГИТЕ СЧЕГО ЕЙ НАЧАТЬ ЧТОБЫ 50% поделить кредита Спасибо
Доброго дня. Поділ зобов'язань за кредитними договорами процедура надзвичайно складна й тривала. Тому почати в такому режимі не вийде. Якщо вам потрібна допомога, то зв'яжіться з нами, ми домовимося про зустріч.
Сторінки: 1   2   3   4   >   >>  

© 2016 RomanV