Адвокат у Києві з кримінальних справ

Роман Ванджурак

Це досвід, здобутий за роки навчання й практичної роботи

Запитання адвокату

Тільки по кримінальних справах. З іншими питаннями сюди

Відповіді адвоката

15.05.2019 Тетяна
У вбивстві звинувачення видвинули. Але суд постійно переносять повідсутно стісвідка і потерпілих. Як довго це може тривати
Роками тягнуться справи в подібних випадках, адже суд може їх не допитувати лишень якщо прокурор відмовиться від їх допиту, а прокурор цього робити не буде.
15.05.2019 Тетяна
Як довго можуть переносити суд по справі вбивства коло ні потерпіла сторона ні свідки не приходить на суд
Допоки їх не допитають або прокурор не відмовиться від обвинувачення.
15.05.2019 настя
Чєрез скількі днів видасть втрачену приписку до нового паспорту
В різних регіонах по-різному, але не більше 30-ти днів.
03.05.2019 Юлия
Кредит банку не выплачивался несколько месяцев так как нет сейчас возможности С банком на контакт не идём - нет смысла отвечать постоянно что пока нет возможности на оплату. Сказали что передано дело в прокуратуру прокуратуру и уведомле участковый Чем это грозит ? Кредит оформлен на мужа Какой в таком случае будет ответственность жены ? Жена не поручитель
Ваші кредитні справи не мають ніякого відношення до криміналу. Щодо криміналу не переживайте. Водночас банк має право звернутися до суду в цивільному порядку й стягнути з вас кредит і нараховані по ньому проценти.
13.04.2019 Вікторія
Доброго дня. Мій знайомий потрапив у ситуацію,яка спричинила бійку. Його звинувачують у хуліганстві,що спричинило групове побиття іншої особи з нанесення легких тілесних ушкоджень,а також у грубому порушенні громадського порядку з мотиву неповаги до суспільства. Підкажіть яку відповідальність він може за це понести?
Обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років. Скоріш за все буде призначено покарання з випробуванням (умовно).
Сторінки: 1   2   3   4   >   >>  

© 2016 RomanV