Адвокат у Києві з кримінальних справ

Роман Ванджурак

Це досвід, здобутий за роки навчання й практичної роботи

Запитання адвокату

Тільки по кримінальних справах. З іншими питаннями сюди

Відповіді адвоката

04.12.2019 Ден
В серпні 2013 року Особа В. звернулася в суд з позовом до акціонерного товариства «Піреус Банк МКБ» про визнання недійсним кредитного договору, посилаючись на те, що вона його не укладала і не підписувала, у графі «позичальник» стоїть підпис невідомої їй особи, просила визнати договір недійсним. Суд встановив, що спірний договір за формою і змістом відповідає вимогам закону, але експертизою підтверджено, що позивач його не підписувала. Судом також встановлено, що за договором доручення В. уповноважила С. на укладення від її імені будь-яких договорів цивільно-правового характеру, чий підпис і стоїть на кредитному договорі.
В чому полягає ваше питання?
24.09.2019 Ирина
Кримінальне провадження по справі, було внесене до ЄРДР 29.03.2018 року. Потім його намагались закрити.Потім ухвалою слідчого судді продовжили. Все це тягнеться досі. Я надсилаю копії потрібних як я вважаю документів, мені нічого ні надсилається. Ні надають матеріали розслідування котре повинно вестись. Я мешкаю у іншої області ніж де в мені цей процес. Що мені робити зараз вже півтора року все це триває. Мені по усім термінам треба надати якусь відповідь, чи я права чи наговорюю на людину. Куди мені ще звертатись, де можна зрозуміло щось почути. Дякую.
Спочатку з'ясуйте в слідчого (можна запитом поштою), чи ви являєтесь потерпілою. Від цього залежить обсяг ваших прав. Якщо слідчий дасть відповідь в якій зазначить, що ви не визнані потерпілою в провадженні, то подавайте скаргу до суду й зобов'язуйте слідчого визнати вас потерпілою. Якщо ви в статусі потерпілого, то подавайте клопотання в порядку ст. 221 КПК України про ознайомлення з матеріалами провадження. Після ознайомлення вам все стане ясно.
13.08.2019 Татьяна
Добрый день. По решению суда получаю алименты в твердой денежной единице уже 2 года по 1300 гривен. Сейчас ребенку 8 лет. Отец ребенка поменял работу, возможно, что и з/п стала иной. Могу я обратится в суд о пересмотре решения и сменить твердую сумму на процент? Выиграю я финансово в переходе? и Сложно доказать почему я хочу иной формы выплаты алиментов. Благодарю заранее.
Можете звернутися в суд й змінити розмір чи форму аліментів. Одночасно звертаю вашу увагу, що цей сайт виключно з питань кримінального права.
13.08.2019 Світлана
Доброго дня! Проконсультуйте мене будьласка за наступною ситуацією. Нашою селищною радою погоджено тарифи на водовідведення. Тарифи дуже завищені, аж 45 грн. за куб. Обговорень проекту даного регуляторного акту не було. Складається враження, що розцінки взяті незрозуміло звідки. Населення обурене. Примушують підписати з відповідною комунальною установою договори. Хто відмовився тому перекрили це водовідведення. Громадяни нашого селища не згодні з такими тарифами але їх ніхто питати не збирається. Як я розумію тут є місце порушення Законодавства. Чи можна якось вплинути на це. А головне мене турбує в які інстанції можна звернутись. Дякую.
Вибачте, але ви мали б помітити, що цей сайт виключно з кримінальних справ. Ви можете отримати відповідь на своє питання лишень у випадку якщо воно відноситься до кримінальної тематики.
23.05.2019 Anna
Доброго дня! При народженні дитини оформилася як одинока мама, та малозабезпечена , на той час навчалася в коледжі на державній формі навчання і кожні півроку переоформляючи документи приносила довідку з місця навчання що знаходжуся на державному утриманні,і довідку про доходи(стипендію). Після закінчення коледжу вступила в університет на контракт на заочну форму навчання, при переоформленні документі вимагають довідку з університету(яку немаю змоги зараз взяти) . Чи переоформлять мені ОМ і малозабезпечену без цьої довідки? Чи має довідка ту вагу,якщо це контракт,заочна форма і в мене з місця навчання немає доходів(стипендії)? Не працюю.
Доброго дня. Вибачте, ми не займаємося даними питаннями.
Сторінки: 1   2   3   4   >   >>  

© 2016 RomanV