Адвокат у Києві з кримінальних справ

Роман Ванджурак

Це досвід, здобутий за роки навчання й практичної роботи

Запитання адвокату

Тільки по кримінальних справах. З іншими питаннями сюди

Відповіді адвоката

13.12.2018 Руслана
Два місяці тому сталась ДТП з смертельним наслідком. З цього моменту нема жодної експертизи чи законно це?
Я вже відповів на Ваше питання тут - Ответы адвоката, юриста на Ваши вопросы
07.12.2018 Петро
Доброго вечора!підкажіть будь ласка як діяти: вчора мене зупинила поліція за те що не підсвічувався номерний знак, мали скласти протокол але почали перевіряти авто по базі і сказали що номер кузова не відповідає базі МРЕО, хоча номер кузова співпадає у всіх документах і на самому ж авто!Я купував авто в серпні і перевіряв авто в ДАІ, проблем не було!В результаті в мене забрали машину на штрафмайданчик при цьому не залучивши свідків і не надавши мені жодних документів про вилучення авто!що робити?
Захищати свої права шляхом скарг й позовів до суду. Насамперед раджу звернутися до адвоката, нехай вивчить всі обставини справи, ознайомиться з матеріалами по вилученню автомобіля, підставами й у випадку безпідставності - оскаржує діє працівників поліції.
07.12.2018 Світлана
Терміново потрібна допомога!!!! Чоловіка побили і тепер винуватець фальсифікує довідки щоб не нести покарання за тілесні пошкодження середньої важкості!!! Я у відчаї!!!!Будь ласка,допоможіть!!!!!!
На жаль в інтернет-режимі я вашому чоловіку нічим не допоможу. Приходьте, я вивчу справу й спробую вам допомогти.
30.11.2018 вика
як захистити права увязненого у колонии у Днепропетровской обл ? Може порадите до кого можна звернутись ? Дякую.
Для початку зверніться з листом до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини й опишіть всі порушення прав ув'язненого. Якщо даний лист не виявиться дієвим, тоді вам потрібно буде знайти адвоката, укласти з ним договір, і який вивчивши обставини справи, можливо зможе вам допомогти.
22.11.2018 Володимир
Чи можливо що одну справу може вести воєнна прокуратура і проста районна, коли в справі двоє підозрюваних і один військовослужбовець а другей ні!
Можливо. Так досить часто буває.
Сторінки: 1   2   3   4   >   >>  

© 2016 RomanV